1. felvétel: A teljes audió rendszer bejáratása, lemágnesezése (30 perc)
2. felvétel: Hetente a rendszerünk javítása, lemágnesezése (5 perc)
3. felvétel: Phono egység bejáratása, lemágnesezése. (15 perc)
Figyelem! Az erősítő phono bemenetére csak akkor köthető CD lejátszó, ha a két eszköz közé beiktat egy passzív, inverz RIAA átalakítót.*
4. felvétel: Nagy felbontású, zene szerver alapú audió rendszerhez bejárató, lemágnesező adatsáv (17,5 perc) A sáv olvasásához számítógép szükséges. (FLAC formátum)
* Az erősítők analóg bemenete (nagyon leegyszerűsítve) megközelítőleg 1,5 voltos feszültséghez van igazítva. A CD lejátszók, DAC-ok, a Blu-ray lejátszók, de az örgeg kazettás magnók és tunerek is nagyjából azonos jelszintet küldenek az erősítőnek. Tehát az erősítőnek szinte teljesen mindegy, hogy a CD-t épp a CD IN, LINE in, vagy TAPE IN bemenetre kötjük.
A Phono bemenet más. Ez a hangszedőből érkező, rendkívül kicsi jelszinthez van igazítva. Nagyobb előerősítést, és RIAA korrekciót (hangszín szabályozás) alkalmaz, hogy a hangszedőből kinyert roppant szerény jelet a többi bementéhez hasonló szintre emelje. Ezért nem szabad a CD-t, vagy más forrást a lemezjátszóknak szánt Phono bemenetre kötni!
Ha mégis szeretnéd az IsoTek rendszer optimalizáló lemezét használni az erősítőd Phono bemenetén, akkor szükséged lesz a fentebb is említett, passzív inverz RIAA korrektorra, ami csökkenti a jelszintet, különös tekintettel a mélyekre!